Sdílet na Facebooku

Den otevřených dveří Clinic for Luck proběhl v přátelské a inspirativní náladě.

V pondělí 14. října mohli zájemci nahlédnout do zákulisí Clinik for Luck, poznat její každodenní život a pohovořit si s našimi specialisty na plastickou chirurgii. Celé odpoledne se neslo v pohodové atmosféře a početné řady návštěvníků odcházely v pozitivní náladě.

Během Dne otevřených dveří kliniky plastické-estetické chirurgie Clinic for Luck si mohli zájemci prohlédnout ordinace, pokoje a dokonce i nahlédnout do operačních sálů. Už tak příjemnou atmosféru umocnilo připravené pohoštění a přípitek skleničkou šampaňského. Spokojení hosté domů odcházeli se slevovými kupóny na všechny zákroky a operace, které se na klinice provádějí. Nechyběli ani naši odborníci MUDr. Pavel Giebel a MUDr. Josef Němeček, kteří odpovídali na zvídavé dotazy návštěvníků. Pro velký ohlas plánujeme v budoucnu Den otevřených dveří zopakovat.

MUDr. Pavel Giebel
Online poradna

V poradně Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy ohledně plastické chirurgie. Vložte dotaz a my Vám co nejdříve odpovíme.

Zeptejte se lékaře

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek z naší kliniky.

Další články

zákroky estetické chirurgie

Jaro je pravý čas pro zákroky estetické chirurgie

Pokud přemýšlíte o zákroku plastické a estetické chirurgie, nemusíte se příliš zabývat tím, v jakém ročním období ho podstoupíte.

Číst dále
Plastické operace v létě

Jaké výhody mají plastické operace v létě

Díky letním prázdninám a dovoleným je mnohem snazší si vzít několik dní volna a léto je tak příhodnou dobou pro plastickou operaci.

Číst dále