Stárnutí, které je vidět na první pohled – povislá kůže a vrásky v oblasti obličeje. Může za něj stres, mimika, ale i prostředí, ve kterém žijeme a vyhnout se mu nedá. Pokud toužíte vypadat opět svěže a mladě, pomůžeme Vám ošálit věk. Výsledky operace Vám prodlouží mládí na řadu let a Vy budete šťastná ve své kůži.

Tkáně obličeje se velmi rychle hojí a efekt operace je dlouhodobý. Ze své omlazené tváře se můžete radovat po dobu až 10 let. Na klinice Clinic for Luck můžete podstoupit dva typy liftingových zákroků a to plastickou operaci obličeje a krku – tzv. face lifting, nebo plastiku čela, tedy tzv. forehead lifting. Po konzultaci s našimi odborníky Vám rádi pomůžeme najít to pravé pro Vaši krásu.

Jak zákrok probíhá?

Lifting obličeje provádíme v celkové anestezii a pacient na sále stráví přibližně 3-4 hodiny. Během operace je odstraněna přebytečná kůže z oblasti krku, tváří nebo čela, podle toho jaký zákrok provádíme. Ponechaná část kůže je napojena na oblast řezu, čímž se dosáhne vypnutí kůže obličeje a krku, případně čela. Řez je veden v při faceliftu od přední části ušního boltce na jeho zadní stranu a dále do vlasové části. V případě forehead liftingu ve vlasové krajině temene hlavy nebo při vlasové hranici čela. Jizvy jsou z větší části schovány pod vlasy a na první pohled je tedy znatelné jen výrazné omládnutí, nikoliv pozůstatky po operaci.

Facelift - Clinic for Luck

Jak se na zákrok připravit?

Operaci je možno provést pouze při dobrém zdravotním stavu. 3 týdny před zákrokem je třeba vysadit po domluvě s lékařem léky na srážlivost krve a také léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou, které by mohly způsobit vyšší krvácivost během a po zákroku. Proces hojení současně zpomaluje i kouření. Aby byl výsledek dokonalý a omezila se pravděpodobnost možných komplikací, doporučujeme kouření před zákrokem eliminovat.

Jak probíhá rekonvalescence?

Po jedno až dvoudenní hospitalizaci je pacient propuštěn do domácího ošetřování. Návrat do běžného života je možný nejčastěji do 3 týdnů od realizace zákroku. Operaci doporučujeme provádět na podzim či v zimních měsících, jelikož je vhodné po dobu cca 3-4 měsíců vynechat opalování obličeje.

Pro koho je lifting obličeje vhodný?

Lifting obličeje již dávno není jen doménou žen. Plastické operace obličeje, jež mají za úkol ošálit věk, stále častěji podstupují i muži. Lifting obličeje je tedy vhodný pro každou ženu či muže, kterým záleží na mladistvém vzhledu a chtějí se líbit svému okolí.

Video - lifting obličeje

Video ze zákroku

Chcete se podívat na ukázkové video ze zákroku prováděného panem MUDr. Giebelem? Zanechte nám email a my vám video pošleme.

Video ze zákroku
Kontaktní formulář

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek z naší kliniky.