Sdílet na Facebooku

Unikátní odlehčené prsní implantáty B-Lite® mají nižší hmotnost bez nutnosti zmenšit jejich objem nebo velikost.

Výběr nejvhodnějšího implantátu není jednoduchý a do rozhodování vstupuje řada faktorů. Ze strany klientky se jedná především o její přání, představy a tělesnou konstituci. Plastický chirurg pak poradí, jaká bude optimální velikost a tvar implantátu, jeho výplň a povrch.

Na klinice Clinic for Luck používáme především osvědčené a klinicky testované implantáty Polytech, se kterými máme vynikající zkušenosti.

 

Společnost Polytech nyní přichází na trh se speciálně odlehčenými implantáty B-Lite®, které díky patentované technologie snižují gravitační síly, které na prsa přirozeně působí. Základem je unikátní gel, díky kterému působí implantáty B-Lite® přirozeně na pohled i dotek. Celkově jsou měkčí a zároveň pevnější. I přesto, že jsou až o 30 % lehčí než běžné implantáty, stále jsou k dispozici ve všech velikostech a objemech

Polytech implantáty B-lite Clinic for Luck

  • B-Lite® MESMO®: inovativní implantáty s jemným obalem
  • B-Lite® POLYtxt®: tradiční implantáty s jemnými konturami
  • B-Lite® Microthane®: unikátní mikropolyuretanová pěna

Zajímá vás více? Čtěte podrobný návod, jak si vybrat nejvhodnější prsní implantát, nebo nás kontaktujte a objednejte se na nezávaznou konzultaci

Další články

Dárek pro ženu

Potěšte své blízké originálním dárkem

Přemýšlíte nad dárky pro své blízké? Vánoční voucher Clinic for Luck je ideální řešení.
Prsní implantáty Clinic For Luck

Vše, co jste chtěli vědět o prsních implantátech

Který prsní implantát je přesně ten pravý pro vás? Zjistěte, jak udělat to nejlepší rozhodnutí a vybrat si ten nejlepší prsní implantát.