Nos
Dobrý den pokud bych chtěla operaci tvrdého i měkkého nosu zároveň, jaká by byla přibližně cena? Bydlím až za Prahou, bylo by možné vám na e-mail zaslat fotografii mého nosu aby jste se popřípadě podíval jak vypadá? Dekuji za odpoved a přeji hezky vecer
Dr. med. Pavel Giebel
Dobrý den.
Kompletní rhinoplastika, t.j. operace měkkého i tvrdého nosu zároveň se cenově pohybuje mezi 35-40 tis. Kč. E-mail konsultace samozřejmě pro začátek vhodná je, ale nemůže v žádném případě nahradit plnohodnotnou konsultaci osobní.Při té je vždy klient řádně poučen o všech variantách výkonu, průběhu operace a možných komplikacích.Teprve poté se může definitivně rozhodnout, zde výkon podstoupit či nikoliv. Pokud mi budete fotky posílat, prosím o snímky zpředu i z obou stran.
Děkuji a zdravím, s úctou dr. Giebel
Reoperace prsou
Dobrý den, pane doktore, jsem 3 roky po augmentaci s modelací v jednom zákroku provedené na jedné klinice v Plzni Se stavem prsou nejsem spokojená. Vadí mi velká mezera mezi prsy a odlišnost prsou a velké jizvy. Pokud bych podstupovala reoperaci, lze upravit i vzhled jizev po původní plastice?
Děkuji. V.
Dr. med. Pavel Giebel
Přeji Vám dobrý večer.
Stavba a výsledný vzhled jizev je před každou operací vždy velkou neznámou. U prsou to pak platí dvojnásob, protože například operační techniky pro augmentaci s modelací již s nějakými změnami jizev v pooperačním období přímo počítají. Obecně lze říci,že kvalita jizvy je z poloviny výsledkem práce chirurga a z poloviny závisí na kvalitě hojivých procesů každého jedince. Velká mezera mezi prsy je většinou již dána uložením prsů před operací a někdy se prostě nedá, ani reoperací, výrazněji změnit.V rámci reoperace je ale samozřejmě možné vzhled již vyzrálých jizev upravit a určitě i vylepšit, ale nesmíme znovu zapomínat na tu druhou polovinu-kvalitě hojivých procesů každého jednotlivce, která bohužel může být špatná. I velmi pěkně vypadající jizvy se mohou v průběhu měsíců zrání postupně měnit v jizvy horší, až v jizvy znovu esteticky nevyhovující.V každém případě bych ale eventuální reoperaci neodmítal, protože ve většině případů je výsledný efekt přece jen lepší, až významně lepší.
Zdravím, s úctou dr. Giebel
Zmenšení prsou
Dobrý den Pane doktore. Chtěla bych se zeptat...rovnou na 2 dotazy.
Je mi 18 a mám problem s mými ňadry. Nedělá mi to dobře po fyzické stránce a už vůbec absolutně ne po psychické stránce. Je to jediná věc která mě na mě opravdu trápí a nemůžu nosit ani oblečení co bych chtěla protože velikostní rozdíl mezi nimi je fakt velký+ k tomu velká prsa...no nevypadá to moc hezky. Proto se vás ptám a hledám pomoc u vás.
Nad plastickou operací přemýšlím hrozně moc dlouho, ale co když by mi prsa za nějaký měsíce po operaci znovu narostly? Ptala jsem se známých a říkaly že se jim to stalo..
A další dotaz. Já jsem z Brna tak jsem se chtěla zeptat jestli bych si mohla k vám zavolat a nějak si o tom víc promluvit....ale jestli to nepůjde klidně dojedu...opravdu mi na tom záleží a moc by se mi ulevilo. Děkuji pěkne, přeji pěkný den😇
Dr. med. Pavel Giebel
Přeji Vám dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a všemu dobře rozumím.
Vzhledem k Vašemu věku je zde vždy určité riziko, že prsa skutečně ještě trochu "povyrostou",takže rozvážné jednání je ve Vašem případě vskutku na místě.Zmenšení velkých prsů, stejně jako úprava jejich asymetrie patří k velmi častým operačním zákrokům.Nemusíte tedy mít z výkonů přehnaný strach, jen je třeba dostat kompletní informace o jejich průběhu a možných komplikacích. Na tomto základě se svobodně rozhodnout, zda operaci podstoupit, či nikoliv.
Vzdálenost mezi námi je velká, proto mi můžete poslat na email info@clinicforluck.eu pár fotek a poté spolu můžeme připravit telefonickou konsultaci.
Děkuji a zdravím, s úctou dr. Giebel