Velmi citlivým problémem je pro mnohé ženy vzhled jejich intimních partií. Pokud i Vás trápí tvar či velikost stydkých pysků, obraťte se na nás. Velmi diskrétně s Vámi vše zkonzultujeme a poradíme Vám. Úprava genitálií zajistí nejen odbourání studu v sexuálním životě, ale odstraní i komplikace, které vznikají při běžných činnostech jako je například jízda na kole, chůze či jiná fyzická aktivita.

Jak zákrok probíhá?

Pouhých 60 minut na operačním sále v celkové anestezii Vás dělí od intimních partií, s jejichž tvarem a velikostí budete spokojena. Celý zákrok je relativně jednoduchý a nekomplikovaný. Během operace odstraníme přebytečnou kůži v oblasti malých stydkých pysků a jejich tvar je následně upraven, aby působil přirozeně. Jizvy jsou velmi jemné a nepatrné.

Jak se na zákrok připravit?

Operaci je možno provést pouze při dobrém zdravotním stavu. 3 týdny před zákrokem je třeba vysadit po domluvě s lékařem léky na srážlivost krve a také léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou, které by mohly způsobit vyšší krvácivost během a po zákroku. Proces hojení současně zpomaluje i kouření. Aby byl výsledek dokonalý a omezila se pravděpodobnost možných komplikací, doporučujeme kouření před zákrokem eliminovat.

Jak probíhá rekonvalescence?

Pobyt v nemocnici po provedení zákroku trvá maximálně 1 den, po němž je žena propuštěna do domácího léčení. K zašití rány používáme vstřebatelné stehy a není již tedy třeba docházet na jejich odstranění. K intimnímu životu je možné vrátit se po 1 měsíci od operace, sportovní činnosti je možno realizovat již po 14 dnech.

Pro koho je labioplastika vhodná?

Labioplastiku podstupují ženy, které trápí abnormální velikost malých stydkých pysků a brání jim jak při běžných denních a sportovních aktivitách, tak i v jejich sexuálním životě. Pro mnohé ženy může stud způsobený vzhledem jejich intimních partií vést k omezování se v sexuálním životě či k pocitu méněcennosti. Větší velikost malých stydkých pysků může být komplikací při nošení plavek, při oblékání spodního prádla a překážet může i při sportu, například cyklistice.

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek z naší kliniky.