Evagelia K.

Dvakrát jsem byla na ošetření. Super tým, nejlepší chirurg! Můj výsledek ... přesně takový, jaký jsem chtěla. Naprosto spolehlivý a profesionální. Okamžitě se cítíte dobře. Děkuji Docktor Giebel Pavel za skvělou práci. Dvacet hvězdiček⭐️

Sindy

V květnu jsem u něj absolvovala zvětšení prsou a jsem velmi spokojená. Velmi příjemný, kompetentní lékař, prostě doporučuji.

Cristina

Velmi milý a profesionální tým, vše proběhlo podle mých očekávání, mohu jen doporučit. Děkuji za vše.

G.S.

Máte pocit, že je o vás dobře postaráno a že vám vždy dobře a kompetentně poradí. Dr. Pavel Gibel a Dr. Josef Němeček jsou skvělé osobnosti, u kterých se budete cítit příjemně a bezpečně. Ráda se kdykoli vrátím. Znovu se sem vrátím. Děkuji za skvělý výsledek.

Katja

Když mi ukázali výsledek, byla jsem více než spokojená a 6 týdnů po operaci bylo vše nepříjemné zapomenuto a vypadá to super přirozeně. Děkuji celému personálu a samozřejmě panu doktorovi Giebelovi.

Jana

Dne 24.05.2020 jsem podstoupila operaci " liposukci" boky, záda , paže, stehna ( uvnitř). Operace proběhla dobře, nyní po 1 týdnu vidím výsledek a jsem již po týdnu velmi nadšená a ráda bych ji doporučila a nechala si ji udělat znovu a znovu, nelituji, jsem velmi zvědavá, jak to bude u mě pokračovat, protože se to stále hojí a potřebuje čas, přesto jsem po týdnu velmi nadšená a velmi spokojená! Kolegové byli velmi přátelští a vstřícní, sám pan doktor (dr. Pavel Giebel) mi poskytl velmi dobré informace a choval se ke mně velmi dobře! Mohu říci jen samá pozitiva! Děkuji týmu a samozřejmě panu doktorovi!    

Nikola

Nejlepší lékař široko daleko

Lola

Rozhodně doporučuji!!! Velmi přátelský a kompetentní tým. Okamžitě se cítíte příjemně a pochopeni. Výsledkem je sen. Přesně to, co jsem si představovala, se zmenšením a modelací prsou. Obě se dokonale osvědčily. 10 z 5 hvězdiček. Děkuji, Dr. Giebel    

S.M.

Měla jsem 2 schůzky v Německu. Moje diagnóza byla oboustranná kapsulární fibróza. Chtěla jsem najít nejlepší způsob, který by pro mě znamenal odstranění implantátů. Bohužel mi žádná z mých schůzek v Německu nepomohla. Nevěnovali mi pozornost, jen tomu, co si o mně myslí. Pak jsem šla k doktoru Giebelovi. Jeho návrh na odstranění implantátů a zvednutí prsou zpočátku vzbudil údiv. Po mých informativních rozhovorech jsem si myslela, že to nebude možné. Dlouhá historie, nyní krátká. Zbavila jsem se implantátů, 5 týdnů po operaci nemám žádné problémy, prsa vypadají skvěle. Dr. Giebel a tým byli pro můj pocit téměř dokonalí. Děkuji za vše.....    

M.

U doktora Giebela jsem podstoupila již tři zákroky a byla jsem více než spokojená. Pan doktor a jeho tým jsou velmi milí, věnují hodně času a zodpoví všechny dotazy. Za všechno moc děkuji!        

Sarah

Na kliniku jsem šla v září. Všechno bylo skvělé. Cítila jsem, že je o mě dobře postaráno, a sestřičky byly také velmi milé a byly tu pro mě nepřetržitě. Ráda bych poděkovala panu. Dr. Němečkovi za můj nový postoj k životu a za skvělou práci. Jsem více než spokojena a mohu jen doporučit každému, kdo trpí určitou věcí ve svém těle, aby šel touto cestou. Tolik se mění! Za všechno moc děkuji!    

Christine

U pana doktora Němečka jsem již podruhé. Před pěti lety jsem si nechala zvětšit prsa a před čtyřmi měsíci upravit horní končetiny. Pokaždé jsem naprosto spokojená. Velmi dobrá práce a všichni jsou velmi přátelští a starostliví.    

Anna

Na této klinice jsem podstoupila zvětšení prsou s výměnou implantátů a jsem více než spokojená. Cítila jsem se, že je o mě dobře postaráno. Tým kolem doktora Němečka i on sám byli kompetentní, přátelští a po celou dobu se o mě skvěle starali, i když jsem tam musela zůstat o noc déle, než bylo plánováno. V tuto chvíli opět mnohokrát děkuji.

Guselja

Výsledek byl lepší, než se očekávalo - prostě špičkový!        

Václava

Velmi šikovný pan doktor.

Marika

U pana doktora jsem byla na operaci před půlrokem. Vše se zhojilo bez jediného problému. S výsledkem jsem velmi spokojená. Pan doktor i celý jeho tým jsou profesionálové. Oceňuji jejich lidský přístup. Není to fabrika na krásu. Určitě všem doporučuji. 🙂

Kateřina

Ty nej nej ruce👍💪🥇💉 přístup

Petra

S velkou radostí doporučuji jak pana doktora, tak celý jeho tým. Velké díky všem za jejich přístup, jejich péči, jejich ochotu. Jsem velice spokojená, pan doktor Giebel je velice milý, přátelský, profesionální, věnoval mi maximální péči ❤️

Michaela

Mám to štěstí že jsem se dostala do rukou pana doktora. Jeho práce byla a je úžasná. Milý, vstřícný a vždy usměvavý. Děkuji ji moc za splnění mého ženského snu.

Michaela

Pan doktor je prostě kapacita.👍 Maximální spokojenost. Vřele doporučuji❗👌 Úžasný personál na klinice.

Petra

Pan doktor je zlatíčko a moc dekuji za jeho práci je úžasný

Niki
Blefaroplastika

Začnu tím, že p. doktor je úžasný, milý, ochotný vstřícný člověk. Jeho přístup byl naprosto úžasný a profesionální, jsem maximálně spokojená 😊 a má zlaté ručičky 😊 moc děkuji všem za krásné - nové očička!! Buďte tak dál úžasný jako doteď 😊

Petra J.

Skvěle odvedená práce, krásné výsledky 🙂

Růženka

Krásná práce, krásné výsledky

Andrea
Augmentace prsou

Před 3 roky jsem u pana dr. Giebela absolvovala augmentaci poprsí 610 ml do každého prsu....spokojenost maximální jak přístup zodpovědnost a především profesionalita. Doporucuji pana dr. diky němu mám prsa o kterých jsem vždy snila❤🔝

Lenka

Skvělá práce o úžasného pana doktora Giebela😏👍tímto ho zdravím😃

Jana
Operace horních víček

Profesionální přístup a perfektní výsledek, udělali mi operaci horních víček a jizvy nejdou vůbec vidět doporučuji všem 😉

Jitka
Augmentace prsou

Tak musím se vyjádřit k této klinice 🙏🏻👌 sice jsem pár dní po operaci prsou ale…. To co pan doktor dokáže s celým týmem je zázrak moc děkuji

Květoslava

Chtěla bych panu doktoru velice poděkovat za krásně odvedenou práci a celkově za kamarádský přístup i celému personálu. Mohu s klidným svědomím jen každému tuto kliniku doporučit . Ode mě 100 / 100. Díky

Petra
Blefaroplastika

Nedávno jsem podstoupila blefaroplastiku u pana doktora Pavla Giebla. S výsledkem jsem maximálně spokojena. Musím říct, že jsem spokojena ne jenom s výsledkem, ale i s celkovým přístupem pana doktora a celého personálu včetně recepce a zdravotních sester. Lidský přístup a empatie pana doktora jsou velice pozitivní. Dlouhodobě žiji ve Francii a na tento zákrok jsem si vybrala tohoto pana doktora na základě velice dobrých recenzí. Po mé vlastni zkušenosti musím potvrdit, že recenze byly pravdivé. Velice pozitivně na mě působilo i čisté prostředí a profesionalita. Ještě jednou Vám, pane doktore, moc dekuji a všem ženám které tento zákrok zvažují chci říct: Neváhejte, nebojte se budete v dobrých rukách a určíte budete také tak spokojené jako já.

Tereza

Hodnotím konzultaci s panem Němečkem je to férový člověk. klinika celkové působí čistým dojmem.

kiki kiki

Všechno výborný !

Divka Talent

Doporučuji všem využít služby Clinik for Luck. Velmi profesionální, ale především lidský přístup lékařů, sestřiček a celého personálu. Velké poděkování především patří panu primáři MUDr. Pavel Giebel - velká poklona.

Sedláčková
Redukce prsou

Dobrý den, Clinic For Luck bych doporučila všem. Byla jsem zde na redukci prsou. Byla jsem velice spokojená. Pan doktor Němeček je velice šikovný a milý. Přijemný personál od recepce až po milé a velmi ochotné sestřičky Janu a Martinu, které se o mě staraly. Tímto děkuji celému kolektivu. Sedláčkova

Dana

Neuvěřitelně příjemný, profesionální a lidský přístup a v neposlední řadě skvělá pooperační péče, což není všude. Doporučuji.

Stanislava

Skvělý lékařský tým v čele s panem primářem Gieblem a velice milé a ochotné sestřičky. Maximální spokojenost jak s lékařskou péčí, tak s lidským přístupem :)

Lucie

Krásné, čisté prostředí. Velmi milí, příjemný a vstřícný personál.

Anonym
Augmentace prsou

Dnes to jsou přesně tři měsíce, co jsem podstoupila augmentaci prsů, o které jsem snila 7let!Mám dvě děti a obě jsem plně a poměrně dlouho s láskou kojila. Pochopitelně se to na mých prsou podepsalo, ale ničeho nelituji, naopak. Dnes už vím, že vše má svůj čas a já se na doporučení svěřila do rukou této skvělé kliniky a rozhodla jsem se nejlépe, jak jsem jen mohla! Pan doktor Giebel je velmi milý, vstřícný a především skvělý plastický chirurg. Všichni jsou tu úžasní a já moc a moc děkuji. P. :-)

Panoš

Vše v pořádku, vše proběhlo podle mích představ. Přístup pana doktora Giebela řadím mezi nejlepší. Děkuji moc a všem velmi doporučuji.

Sřivánková

Byla jsem velice spokojena. Výsledek augmentace výborný. Všem pana doktora Giebela vřele doporučuji.

Jarmila

Vlídný, milý a velmi dobrý odborník na svém místě.

Jana

Můžu všem doporučit. Vřelý přístup. Byl vždy i přes nastalé problémy velice ochotný. To platí i pro personál. Jsem velice spokojená.

Jitka S.

Skvělý profesionál.

Jana K.

Zákrok teprve čekám, ale již na základě konzultace mohu říct, naprosto úžasný přístup k pacientkám, velmi příjemné prostředí a konzultace zdarma(!). Až bude zákrok za mnou, ráda se i o něj podělím. Zatím maximální spokojenost!!!

Hana L.

Zákrok jsem podstoupila, poležela si a s výsledkem jsem již nyní max. spokojená. Pan primář je opravdu mistrem ve svém oboru, jelikož skutečnost předčila mé očekávání. A jestliže někde existují ty nejhodnější sestřičky, pak ty u pana primáře Giebela. Klinika je vedena v komornějším duchu s lidským přístupem na každém kroku. Jen je škoda, že klientela této kliniky je převážně zahraniční, protože takový přístup bych přála i našim ženám. Takže za sebe musím říct: maximální spokojenost.

Sylvia

Mám 2 měsíce po operaci a jsem naprosto spokojená, jak s přístupem tak s výsledkem. Snad i další hojivý proces proběhne v pořádku. Panu primáři za vše děkuji !!!!

Jana
Rhinoplastika

Mám skoro týden po operaci nosu, zatím mohu hodnotit přístup a kliniku. Přístup nadstandartní, jak konzultace, průběh operace tak i po operaci!!! Klinika je parádní a takovou péči jsem ještě nezažila, opravdu mohu doporučit!!! Sestřičky jsou všechny příjemné a vstřícné. Pan doktor je milý a na vše odpoví. Při hospitalizaci nás kontroloval několikrát denně. Konzultace byla zdarma.... což je také parádní. Nos mi ukázal po operaci ihned večer nafocený, to jsem také ani od známých ani v diskuzích nikdy neslyšela!!! Takže to čekání do sundání sádry mám příjemnější :-). Pana primáře a jeho kliniku mohu vřele doporučit!!!! Ráda se pak i podělím o další zkušenosti :-).

Nikol
Augmentace prsou

Operoval mne MUDr.Němeček, naprosto skvělý přístup a výsledek augmentace. Komunikace s panem doktorem po telefonu když jsem měla dotaz také super. Ovšem krásná sestřička Evička Hugyeczová, která se o mne starala před operací a po celý den po operaci - moc děkuji. Když je člověk bolavý a má vedle sebe takového usměvavého anděla s vlídným slovem, je mu hned lépe. Ještě jednou děkuji. :)

Bártová
Bleferoplastika horních víček

Precizní provedení zákroku panem primářem Pavlem Giebelem, jeho profesionální a lidský přístup, péče a vysvětlení všech podrobností zákroku, jakož i přístup ostatního personálu mi dovoluje hodnotit Clinic for Luck jako vynikající ústav. Jsem velmi spokojena a doporučuji všem k využití jeho služeb. Výsledkem operace jsem nadšena, i když jsem přišla pět minut po dvanácté.

Lenka Nová
Klientka | Rhinoplastika

Chci poděkovat celému týmu pod vedením doktora Pavla Giebla za jejich komplexní služby a bezproblémový průběh operace. Opravdu se vyplatí svěřit se do rukou Takových profesionálů, jako jsou oni.