Sdílet na Facebooku

Clinic for Luck je pro vás bez přerušení otevřená i v současné situaci. Pečlivě dbáme všech pokynů i opatření a operační výkony jsou 100% bezpečné. Léto se kvapem blíží a právě teď je nejvhodnější doba na plastické operace. Letos zřejmě nebude s největší pravděpodobností možné jet na dovolenou do zahraničí a pochlubit se pěknou postavou na pláži. Proč si ale nepřipravit vysněnou postavu do plavek už teď. Léto je čas pohody a odpočinku, který si užijete ještě intenzivněji, když si zvýšíte sebevědomí krásnou postavou a ladnými křivkami.

Naši zkušení lékaři s mnohaletou praxí a jejich sehrané týmy jsou garancí perfektního výsledku a vy budete u vody nebo bazénu vzbuzovat obdivné pohledy. Ať už toužíte po plochém bříšku do plavek, dokonalých ňadrech do letních šatů nebo se chcete zbavit přebytečného tuku, nabízíme vysoce kvalitní služby v celém spektru plastické chirurgie. Clinic for Luck má na všechny zákroky příznivé ceny a reference našich spokojených klientů z České republiky i zahraničí jsou zárukou té nejvyšší kvality. 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoli dotazy. Naši specialisté jsou vám plně k dispozici. 

Další články

Kyselina hyaluronová - Clinic for Luck

Víte co je kyselina hyaluronová a jaké výhody a rizika zahrnuje její aplikace při odstraňování vrásek?

Ženy na sobě nejednou hledají chyby, které druzí nevidí. Čas je neúprosný a bere si sebou krásu a mládí. Proto lidé často vyhledávají různé alternativy, jak tento proces zpomalit.
MUDr. Pavel Tomeš

Clinick for Luck vítá nového specialistu MUDr. Pavla Tomeše

Tým Clinic for Luck se rozšiřuje o dalšího lékaře, specialistu na gynekologii a sexuologii MUDr. Pavla Tomeše.