Informace

MUDr. Josef Němeček

MUDr. Josef Němeček je špičkový plastický chirurg se specializací na chirurgii a plasticko-estetickou chirurgii. V kariéře, která trvá přes patnáct let a více než deset tisíc operací, MUDr. Josef Němeček kombinuje pečlivé chirurgické dovednosti, nejnovější a nejbezpečnější lékařské technologie a zkušenosti z mezinárodních kongresů, jehož důkazem jsou skvělé estetické výsledky. Jeho hlavní specializace je zaměřena na plastiku prsou, liposukci, plastiku břicha, plastiku víček, facelift, korekce uší, výplně vrásek, korekce jizev, plastiku paží ad.

MUDr. Josef Němeček vystudoval prestižní Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. V roce 2003 získal atestaci v oboru plastické chirurgie a rok poté Licenci pro výkon samostatné lékařské praxe. 

Je členem národních a mezinárodních chirurgických asociací.

České lékařské komory (ČLK) České lékařské asociace (ČLA), The International Society of Plastic Surgery (ISAPS), International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) a Společnost pro plastickou chirurgii.

Své znalosti speciálních chirurgických technik získal během své činnosti  jako plastický chirurg v nejlepších fakultních nemocnicích na Oddělení plastické chirurgie - Fakultní nemocnice Praha, Fakultní nemocnice Brno a Fakultní nemocnice Ostrava. Od konce roku 2006 MUDr. Josef Němeček pracuje v soukromých klinikách - Klinika estetické chirurgie Emotions Karlovy Vary, Body klinika Brno, Medicom VIP Praha, GiSant Klinika Karlovy Vary, Clinic for Luck.

Své zkušenosti a bohatou praxi získal také na mnoha významných národních a mezinárodních odborných kongresech.

  • International Society of Aesthetic and Plastic Surgery Congress - San Francisco, Califonia, Santiago de Chile, Geneva, Swiss
  • European Society of Plastic, Reconstructiv and Aesthetic Surgery Congress - Rhodos, Greece
  • Aesthetic Breast Augmentation - Gent, Belgium
  • Structural fat grafting course - Praha, Czech Republic

Díky svým aktivitám na různých známých klinikách a neustálému vzdělávání se o současných a moderních technikách má MUDr. Josef Němeček vynikající teoretické a operační zkušenosti a pokrývá velmi široké spektrum v oblasti plastické a estetické chirurgie

MUDr. Josef Němeček je velmi vyhledávaný zahraničními klienty díky jeho precizní práci a přirozeným výsledkům.

MUDr. Josef Němeček mluví jazyky: německy, anglicky, rusky, česky

Certifikace a ocenění