Vynikající péče v moderní certifikované klinice

Clinic for Luck patří mezi přední soukromé kliniky plastické chirurgie. Jedná se o mezinárodně uznávanou kliniku, která splňuje nejpřísnější kritéria zdravotnických zařízení. Profesionální personál poskytuje odbornou péči, která je v kombinaci s luxusními službami zárukou té nejvyšší kvality.

Prestižní zařízení vede tým tří významných plastických chirurgů v čele s renomovaným specialistou MUDr. Pavlem Giebelem, který si ve svém oboru získal všeobecné uznání. Všichni lékaři mají mnohaleté zkušenosti, tuzemské i světové profesní certifikáty a ocenění. Samozřejmostí je vstřícný, osobní přístup a nadstandardní péče o pacienty. Lékaři jsou klientům kdykoli k dispozici, ať už je jedná o dotazy před zákrokem nebo stálá podpora po něm.

Clinic for Luck nabízí široké spektrum zákroků plastické chirurgie od kosmetických ošetření po modelaci prsou, břicha, končetin nebo intimních partií. Díky strategické poloze v Ostrově u Karlových Varů a příznivým cenám všech zákroků kliniku vyhledávají nejen klienti z České republiky, ale také ze sousedního Německa a celé Evropy.

Na Clinic for Luck si můžete splnit své sny o dokonalé postavě či vizáži.

Proč si vybrat Clinic for Luck aneb na čem nám záleží

  • Nabízíme vysoce kvalitní kompletní spektrum plastických chirurgických služeb.
  • Kvalita na prvním místě - splňujeme nejvyšší standardy kvality.
  • Nabízíme nejen vysokou úroveň komfortu, ale také nepřetržitou péči našeho odborného zdravotnického personálu.
  • Tým zkušených, certifikovaných chirurgů, anesteziologů a dalších pracovníků kliniky.
  • Všechny operační místnosti jsou vybaveny nejmodernějším technickým vybavením.
  • Odborné zkušenosti a mezinárodní certifikace IPRAS, ESPRAS,ISAPS aj.
  • Dostatek parkovacích míst bez poplatku

 

Náš tým

Uznávaní
plastičtí chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na plastickou chirurgii v České republice a získávají regionální a nadnárodní uznání za svou práci.

Celý tým