Informace

MUDr. Pavel Giebel

MUDr. Pavel Giebel je renomovaný plastický chirurg s více než 26 letou praxí v oboru. Je velmi ceněn pro svou zkušenost s dosahováním přirozeně vyhlížejících výsledků, precizní práce a oddanost v péči o pacienty. Jeho pověst úspěšných operací, ale i oprav neúspěšných kosmetických a rekonstrukčních operací přitahuje pacienty nejen z České a Německé republiky, ale i z celé západní Evropy.

MUDr. Pavel Giebel promoval na prestižní Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde získal doktorát medicíny v roce 1993. Dále získal atestace z chirurgie a plastické chirurgie. Je členem národních a mezinárodních chirurgických asociací České lékařské asociace (ČLA), The International Society of Plastic Surgery (ISAPS), International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS), Společnost pro estetickou chirurgii a Společnost pro plastickou chirurgii.

Po svém prvním působení v Mulačově nemocnici v Plzni, tehdy ještě na pozici chirurga, se rozhodl pro dráhu plastické chirurgie. V poslání pomáhat lidem, zvyšovat jejich sebevědomí pokračoval z Fakultní nemocnice Plzeň přes soukromé kliniky až do privátní kliniky GiSant v Karlových Varech. Zde působil po dobu 6 let jako primář. Po vzniku soukromé kliniky plastické chirurgie Clinic for Luck se stal jejím vedoucím lékařem a se svým týmem je připraven dosáhnout dokonalosti Vašeho těla. 

MUDr. Pavel Giebel mluví jazyky: Německy, anglicky, rusky, česky

Informace

Certifikace a ocenění