Sdílet na Facebooku

Trápí vás přebytečný tuk nebo povislá kůže na břiše a žádné cvičení nepomáhá? Liposukce a plastika břicha vaše problémy dlouhodobě vyřeší. Díky šetrnému zákroku budete mít rychle a snadno krásně ploché, dokonale vytvarované bříško, které budou na pláži všichni obdivovat. Dlouholetá praxe týmu našich zkušených chirurgů je garancí perfektního vzhledu.

Pevné a ploché břicho může mít každý

Povolená kůže na břiše a rozestoupené břišní svaly se nejčastěji objevují jako důsledek těhotenství nebo výrazného snížení tělesné hmotnosti. Pokud toužíte po pevném, plochém břichu, je abdominoplastika optimálním řešením s okamžitým efektem. Plastika břicha už dávno není jen doménou žen po porodu, ale stále častěji ji využívají pro získání vysněného vzhledu i muži

Konkrétní forma zákroku je vždy individuální a domluvíte se na ní při konzultaci s vaším plastickým chirurgem. Obvykle se plastika provádí ve střední části břicha anebo v celém jeho rozsahu až k bokům. Během operace chirurg odstraní přebytečnou kůži, případně přesune pupík do přirozené polohy a zpevní břišní svaly. Zákrok se také často kombinuje s liposukcí, při které dojde k odstranění nadbytečného podkožního tuku.

Zákroku se nemusíte bát

Plastika břicha je naprosto běžný výkon, který se provádí v celkové anestezii a běžně trvá kolem dvou hodin. Také s jizvami si nemusíte lámat hlavu. Řez je veden v podbřišku, takže jizva se schová ve spodním prádle, nebo plavkách a podle rozsahu zákroku můžete mít drobnou jizvičku kolem pupíku. Po operaci zůstanete 2 dny v péči sester a lékařů na klinice a dva týdny v klidovém režimu. Zhruba za dva měsíce pak budete plně funkční. Pokud se chcete v létě ukázat v plavkách s dokonale vytvarovaným bříškem, jaro je ideální čas, kdy operaci podstoupit.
 

Další články

Kyselina hyaluronová - Clinic for Luck

Víte co je kyselina hyaluronová a jaké výhody a rizika zahrnuje její aplikace při odstraňování vrásek?

Ženy na sobě nejednou hledají chyby, které druzí nevidí. Čas je neúprosný a bere si sebou krásu a mládí. Proto lidé často vyhledávají různé alternativy, jak tento proces zpomalit.
MUDr. Pavel Tomeš

Clinick for Luck vítá nového specialistu MUDr. Pavla Tomeše

Tým Clinic for Luck se rozšiřuje o dalšího lékaře, specialistu na gynekologii a sexuologii MUDr. Pavla Tomeše.