Sdílet na Facebooku

Trápí vás přebytečný tuk nebo povislá kůže na břiše a žádné cvičení nepomáhá? Liposukce a plastika břicha vaše problémy dlouhodobě vyřeší. Díky šetrnému zákroku budete mít rychle a snadno krásně ploché, dokonale vytvarované bříško, které budou na pláži všichni obdivovat. Dlouholetá praxe týmu našich zkušených chirurgů je garancí perfektního vzhledu.

Pevné a ploché břicho může mít každý

Povolená kůže na břiše a rozestoupené břišní svaly se nejčastěji objevují jako důsledek těhotenství nebo výrazného snížení tělesné hmotnosti. Pokud toužíte po pevném, plochém břichu, je abdominoplastika optimálním řešením s okamžitým efektem. Plastika břicha už dávno není jen doménou žen po porodu, ale stále častěji ji využívají pro získání vysněného vzhledu i muži

Konkrétní forma zákroku je vždy individuální a domluvíte se na ní při konzultaci s vaším plastickým chirurgem. Obvykle se plastika provádí ve střední části břicha anebo v celém jeho rozsahu až k bokům. Během operace chirurg odstraní přebytečnou kůži, případně přesune pupík do přirozené polohy a zpevní břišní svaly. Zákrok se také často kombinuje s liposukcí, při které dojde k odstranění nadbytečného podkožního tuku.

Zákroku se nemusíte bát

Plastika břicha je naprosto běžný výkon, který se provádí v celkové anestezii a běžně trvá kolem dvou hodin. Také s jizvami si nemusíte lámat hlavu. Řez je veden v podbřišku, takže jizva se schová ve spodním prádle, nebo plavkách a podle rozsahu zákroku můžete mít drobnou jizvičku kolem pupíku. Po operaci zůstanete 2 dny v péči sester a lékařů na klinice a dva týdny v klidovém režimu. Zhruba za dva měsíce pak budete plně funkční. Pokud se chcete v létě ukázat v plavkách s dokonale vytvarovaným bříškem, jaro je ideální čas, kdy operaci podstoupit.
 

Další články

Dárkový voucher Clinic for Luck

Potěšte své blízké originálním dárkem

Přemýšlíte nad dárky pro své blízké? Vánoční voucher Clinic for Luck je ideální řešení.
Polytech implantáty B-Lite®

Na Clinic for Luck používáme revoluční implantáty Polytech B-Lite®

Unikátní odlehčené prsní implantáty B-Lite® mají nižší hmotnost bez nutnosti zmenšit jejich objem nebo velikost.