Trápí Vás tvar Vašeho poprsí?

Modelace prsou je ideálním řešením pro všechny ženy, které jsou sice spokojené s velikostí svých ňader, problém však shledávají v jejich tvaru. Změna tvaru může být způsobena vlivem gravitace, věku, mateřství, či řadou dalších faktorů. Navrátíme Vám sebevědomí díky krásným ňadrům.

Jak zákrok probíhá?

Modelaci prsou provádíme v celkové anestezii. Zákrok trvá v průměru 2-3 hodiny. Velmi záleží na tvaru a velikosti ňader před operací. Během operace je upravena velikost a tvar ňader a také nízko uložené, či neesteticky vypadající prsní dvorce. Výsledkem jsou symetrická ňadra působící mladistvým vzhledem.

Modelace prsou před a po fotografie

Jak se na zákrok připravit?

Operaci je možno provést pouze při dobrém zdravotním stavu. 3 týdny před zákrokem je třeba vysadit po domluvě s lékařem léky na srážlivost krve a také léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou, které by mohly způsobit vyšší krvácivost během a po zákroku. Proces hojení současně zpomaluje i kouření. Aby byl výsledek dokonalý a nesetkala jste se s komplikacemi, doporučujeme kouření před zákrokem eliminovat.

Jak probíhá rekonvalescence?

Po propuštění z nemocnice doporučujeme pokračovat v domácím léčení, které je velmi individuální u každé pacientky. Otoky většinou opadnou do 2-3 týdnů po operaci. Jizvy se ale mohou stabilizovat až po dobu 1 roku. Vždy dbejte rad lékaře a chcete-li, aby byla Vaše ňadra perfektní, nezanedbejte doléčování.

Pro koho je modelace prsou vhodná?

Pro každou ženu, která nechce zásadně měnit velikost svých ňader, ale přeje si upravit jejich tvar. Vhodná je pro ženy po kojení, po čtyřicátém roce věku, po výrazném váhovém úbytku, či kdykoliv, cítí-li se žena tvarem svých ňader nepřitažlivá. Vždy myslete na to, že vlivem operace dochází může dojít k poškození mléčné žlázy a následně je tedy ohrožena funkce kojení.

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek z naší kliniky.