Oblast očí o nás vypovídá mnohé. Ne nadarmo se o nich hovoří jako o oknu do duše. Podle jejich výrazu poznáme, zda je úsměv, kterým nás druhý obdaří, upřímný, či nikoliv. Poznáme také, zda je člověk unavený a jak se na něm podepsal věk. Pokud i Vás trápí povislá oční víčka, vyhledejte naši pomoc. Rádi rozjasníme i Váš pohled.

Jak zákrok probíhá?

Během operace dochází k odstranění nadbytečné kůže v oblasti očních víček. V případě potřeby je provedeno i odstranění tukových polštářků v oblasti horních či dolních očních víček. Řez je veden v případě horních víček v očním záhybu a v případě víček dolních v oblasti těsně pod řasami.

Před a po operace horních víček

Jak se na zákrok připravit?

Typicky je výkon prováděn v místní anestesii. V poslední době je klienty hojně využívána analgosedace, laicky řečeno lehčí celková anestesie aplikovaná anestesiologem pouze do žíly. 3 týdny před zákrokem je třeba vysadit po domluvě s lékařem léky na ředění krve, které by mohly způsobit vyšší krvácivost během a po zákroku. Vhodné je též běžné předoperační interní vyšetření s důrazem na kontrolu krevního tlaku.

Jak probíhá rekonvalescence?

Po propuštění z nemocnice je třeba dodržovat pooperační režim přesně dle doporučení operujícího lékaře. Základem je relativní klidový režim v polosedě, přikládání chladivých obkladů na oči a aplikace mastí na operované krajiny. Stehy jsou odstraněny po 6 dnech od operace.

Pro koho je operace očních víček vhodná?

Pro každého, kdo chce eliminovat viditelné projevy stárnutí. Pro ženy i muže, které trápí oteklé, unavené oči, převislá horní víčka, či „pytle pod očima“.

Video - operace očních víček

Video ze zákroku

Chcete se podívat na ukázkové video ze zákroku prováděného panem MUDr. Giebelem? Zanechte nám email a my vám video pošleme.

Video ze zákroku
Kontaktní formulář

Přihlašte se k odběru novinek a akčních nabídek z naší kliniky.