Facelift

Vějířky kolem očí, vrásky kolem rtů, povolená kůže na obličeji a další nežádoucí projevy stárnutí kůže se nemusí objevit až s přibývajícími léty, ale umí překvapit i v nižším věku. Někdo má přirozeně zdravou pleť a proces stárnutí je možné zpomalit pravidelnou hydratací, používáním pleťových krémů, tonik a masek nebo masážemi. S postupujícím časem se ale nedá běžnou péčí zabránit vzniku hlubších vrásek a poklesnutí kůže.

Každý typ pokožky je individuální. Záleží na řadě faktorů, kvůli kterým kůže začne ztrácet mladistvou elasticitu a objeví se první známky stárnutí. Svou roli hrají genetické predispozice, životní styl, vliv slunečních paprsků a UV záření, gravitace a samozřejmě věk. Běžně se u většiny žen i mužů objevují změny ve tváři mezi třicátým a padesátým rokem života. 

Ve chvíli, kdy začne přirozeně zdravá pleť stárnout a v obličeji se objevují více či méně hluboké vrásky, nabízí řešení estetická dermatologie a nejrůznější omlazovací metody. Na vyhlazení drobnějších nedostatků můžete zvolit aplikaci botulotoxinu nebo výplň kyselinou hyaluronovou, případně vlastním tukem. Funkčním a dlouhodobým řešením hlubších vrásek a povolené kůže na obličeji je facelifting nebo SMAS a MACS lifting.  

Výsledky mluví za vše

před a po facelift

Zobrazit další

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.