Modelace genitálií

Velmi citlivým problémem je pro mnohé ženy vzhled jejich intimních partií. Pokud i Vás trápí tvar či velikost stydkých pysků, obraťte se na nás. Velmi diskrétně s Vámi vše zkonzultujeme a poradíme Vám. Úprava genitálií zajistí nejen odbourání studu v sexuálním životě, ale odstraní i komplikace, které vznikají při běžných činnostech jako je například jízda na kole, chůze či jiná fyzická aktivita.

Pro koho je labioplastika vhodná?

Labioplastiku podstupují ženy, které trápí abnormální velikost malých stydkých pysků a brání jim jak při běžných denních a sportovních aktivitách, tak i v jejich sexuálním životě. Pro mnohé ženy může stud způsobený vzhledem jejich intimních partií vést k omezování se v sexuálním životě či k pocitu méněcennosti. Větší velikost malých stydkých pysků může být komplikací při nošení plavek, při oblékání spodního prádla a překážet může i při sportu, například cyklistice.

Průběh modelace genitálií

Před zákrokem

Operaci je možno provést pouze při dobrém zdravotním stavu. 3 týdny před zákrokem je třeba vysadit po domluvě s lékařem léky na srážlivost krve a také léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou, které by mohly způsobit vyšší krvácivost během a po zákroku. Proces hojení současně zpomaluje i kouření. Aby byl výsledek dokonalý a omezila se pravděpodobnost možných komplikací, doporučujeme kouření před zákrokem eliminovat.

Během zákroku

Pouhých 60 minut na operačním sále v celkové anestezii Vás dělí od intimních partií, s jejichž tvarem a velikostí budete spokojena. Celý zákrok je relativně jednoduchý a nekomplikovaný. Během operace odstraníme přebytečnou kůži v oblasti malých stydkých pysků a jejich tvar je následně upraven, aby působil přirozeně. Jizvy jsou velmi jemné a nepatrné.

Po zákroku

Pobyt v nemocnici po provedení zákroku trvá maximálně 1 den, po němž je žena propuštěna do domácího léčení. K zašití rány používáme vstřebatelné stehy a není již tedy třeba docházet na jejich odstranění. K intimnímu životu je možné vrátit se po 1 měsíci od operace, sportovní činnosti je možno realizovat již po 14 dnech.

Náš tým

Uznávaní
plastičtí chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na plastickou chirurgii v České republice a získávají regionální a nadnárodní uznání za svou práci.

Celý tým

Ceník zákroků