Zvětšení a hydratace rtů kyselinou hyaluronovou je jednoduchá procedura, díky které budou vaše rty výraznější a plnější. Kyselina hyaluronová je látka, která se v lidském těle běžně nachází. Mezi odborníky je považovaná za nejlepší zbraň v boji proti stárnutí, protože hydratuje a vyhlazuje pleť. Její aplikace do rtů je snadná, rychlá a má okamžitý efekt. Užijte si luxusní péči na Clinic for Luck a objevte zázrak přírody. 

Garance kvality a profesionálního přístupu

  • Okamžitě viditelné výsledky
  • Rychlý a bezbolestný zákrok
  • Svěží a mladistvý vzhled
  • Výplň z látky přirozeně obsažené v těle

Průběh zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Výhody zvětšení rtů

Zvětšení a hydratace rtů kyselinou hyaluronovou je šetrný zákrok s vynikajícími a dlouhodobými výsledky. Provádí se ambulantně a výsledek je okamžitě viditelný a dlouhotrvající. Bohužel není trvalý, protože kyselina hyaluronová se postupně vstřebává. Efekt vydrží zhruba 6–10 měsíců.

Před zákrokem

V den zákroku se dostavíte v předem domluvenou hodinu na kliniku, kde se vás ihned ujme náš personál. Před zákrokem můžete bez omezení jíst a pít, ale doporučuje se alespoň den před procedurou nekouřit a nekonzumovat alkoholické nápoje. Zákrok je nutné podstoupit bez jakéhokoli make-upu. Pokud pravidelně užíváte nějaké léky, měli byste o tom informovat svého ošetřujícího lékaře. V případě, že se jedná o protizánětlivé medikamenty nebo léky zvyšující krvácivost, je vhodné je zhruba týden před zákrokem vysadit. 

Během zákroku

Zákrok je velice snadný a provádí se ambulantně. Rty jsou nejprve potřeny krémem, který je znecitliví. Díky tomu se jedná o téměř bezbolestný zákrok. Aplikace výplně s kyselinou hyaluronovou se provádí přímo do rtů tenkou jehlou nebo kanylou. Po zákroku jsou rty plnější, pevnější a mají hezčí tvar. Kyselina hyaluronová zároveň rty přirozeně hydratuje.

Rekonvalescence

Po zákroku můžete okamžitě odejít domů. I přesto, že se jedná o drobnou lokální anestezii, doporučujeme mít s sebou doprovod. Připravte se na to, že po určitou dobu přetrvává umrtvení rtů. Jedná se o normální stav, při kterém bude citlivost vašich rtů snížena. Do normálního stavu se vše vrátí během 4–6 hodin. 

Náš tým

Uznávaní
plastičtí chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na plastickou chirurgii v České republice a získávají regionální a nadnárodní uznání za svou práci.

Celý tým

Ceník