Plastika a liposukce břicha a boků

Ploché bříško, ladná linie boků a štíhlý vzhled jsou vytouženým snem mnoha žen i mužů. Břicho a boky jsou jednou z prvních partií, kam si tělo ukládá rezervní tuk nejen u lidí se sklonem k nadváze, ale i u těch, kteří mají štíhlou postavu. Za vypouklé bříško a vyklenutí v oblasti boků může také v mnoha případech věk, genetika a u žen porod, jehož vlivem povolují vnitřní svaly břišní stěny. 

Pevné břicho a útlý pas bez přebytečných tukových polštářů lze získat pravidelným cvičením, posilování daných partií a správným stravováním. Někdy ale nestačí ani sebevětší úsilí a pevná vůle, aby z oblečení nepřekypovaly tukové faldíky. Pokud toužíte po dokonalé postavě, se kterou se budete moct sebevědomě obléct do plavek nebo šatů, ale hubnutí nepřináší kýžené výsledky, pomocnou ruku nabízí plastická estetická chirurgie.

Vybrat si můžete z několika zákroků, které řeší konkrétní problémy nebo se dají mezi sebou kombinovat. Při plastice břicha (abdominoplastika) dojde ke zpevnění povolených břišních svalů a vyřešení jejich rozestupu, který je příčinou vypouklého břicha. Díky liposukci břicha a boků se rychle a efektivně zbavíte nadměrné tukové vrstvy a získáte krásně symetrickou postavu.

Výsledky mluví za vše

před a po plastika břicha a boků

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.