Operace očních víček (blepharoplastika)

Říká se, že oči jsou oknem do duše. A nejen to, zrcadlí se v nich, co si myslíme, co cítíme a čemu věnujeme pozornost. Oči přitahují největší pozornost a leccos o nás prozradí. Například jestli jsme unavení, dodržujeme správnou životosprávu, netrpíme nějakým onemocněním nebo také kolik je nám let. To vše jsou faktory, které jsou příčinou povislé kůže, tukových váčků a vrásek. 

Oční víčka patří velmi namáhanou část obličeje, pokožka kolem nich je jemnější, a proto se také v těchto partiích jako první objevují známky stárnutí pleti. Nejčastější příčinou ztráty elasticity a tvorby nadbytečné kůže je přibývající věk. Svou roli ale hrají i další faktory, jako je typ pleti, dědičnost, životní styl a námaha, které jsou oči vystaveny.

Oteklá, pokleslá oční víčka a vrásky kolem očí nepředstavují pouze estetický problém, ale jedná se také o funkční vadu. Pokud jsou oči přetížené, mohou vás trápit opuchlá víčka, únava, slzení a s tím spojené bolesti hlavy. Rychlým a snadným řešením těchto problémů je operace horních a dolních víček samostatně nebo v rámci jednoho zákroku najednou. Operace očních víček navrátí tváři mladistvý a svěží vzhled a uleví přetíženým očím.

Výsledky mluví za vše

před a po operace očních víček

Zobrazit další

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.