Rty a okolí

Výrazné a plné rty jsou typickým znakem ženské krásy, mladosti a smyslnosti. Svůdnými rty se může pochlubit mnoho ženských sexuálních symbolů minulosti i současnosti. Oproti tomu zúžené nebo tenké rty, povislé koutky, nevýrazný tvar úst, asymetrické kontury nebo vertikální vrásky jsou jedním z příznaků stárnutí kůže na tváři. 

Řada žen si přeje mít krásné rty a oslnivý úsměv, který přitáhne pozornost okolí. Tvar a výraznost rtů je možné do určité míry zdůraznit rtěnkou nebo permanentním make-upem rtů, které bez nutnosti invazivního zákroku podtrhnou přírodní krásu vašich rtů, zvýrazní jejich barvu a upraví celkový tvar nebo proporce úst. Pokud make-up nestačí, estetická dermatologie nabízí celou škálu operačních i neinvazivních metod a postupů.

O úpravu rtů a jejich okolí je největší zájem mezi ženami, i když mužů toužících po oslnivém úsměvu přibývá. Nejžádanějším zákrokem je objemové vyplnění a zvětšení rtů, které se obvykle provádí kyselinou hyaluronovou nebo vlastním tukem. Zákroky jsou rychlé, bezbolestné a mají okamžitý efekt, který na mnoho měsíců vrátí mladistvý vzhled. Dopřejte si i vy plnější a pružnější rty, které umocní vaši přirozenou krásu. 

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.