Plastická operace prsou

Linie ňader a přitažlivý dekolt jsou neodmyslitelnou součástí ladných křivek ženského těla. Ženy si přejí mít pevná, symetrická a krásně tvarovaná ňadra. Ne každé ale nadělila příroda do vínku přesně taková prsa, jaká by si přála, nebo se jejich tvar a velikost změnily vlivem kolísání hmotnosti, při procesu stárnutí a ztráty elasticity kůže nebo v průběhu těhotenství a kojení.

Díky plastické chirurgii mohou mít všechny ženy prsa, o jakých sní. V rámci plastické operace prsou se provádí jejich zvětšení (implantáty nebo vlastním tukem), zmenšení, modelace nebo úprava tvaru a velikosti prsních dvorců a bradavek. Výsledkem pak jsou hezká prsa, která působí přirozeným dojmem, aniž by na nich byly patrné výraznější stopy po zákroku.

Tvar a velikost prsou nejsou důležité jen pro fyzický vzhled a estetiku. Ženy, které jsou po chirurgických úpravách se svými ňadry spokojené, se zmiňují také o zvýšeném sebevědomí, psychické pohodě a lepším vnímání vlastního těla. Výsledky plastické operace jsou dlouhodobé, díky čemuž je možné zachovat efekt sexy prsou a celkovou harmonii těla na mnoho let.

Výsledky mluví za vše

před a po plastika prsou

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.