Liposukce

Ženy i muži bez rozdílu si přejí mít krásně tvarované a zpevněné tělo bez tukových polštářků a nevzhledných faldíků. Někdo má to štěstí, že mu příroda nadělila perfektní postavu, nebo se sám o ni přičinil zdravým životním stylem, dietou a pohybem. Tuk se ale snadno ukládá i do tělesných partií, které není vždy jednoduché zhubnout nebo je nutné pravidelně a dlouhodobě cvičit a dané partie posilovat.

Pokud se vám nedaří shodit přebytečná kila v určitých částech těla ani aktivním životem a vyváženou stravou, pak má plastická estetická chirurgie řešení v podobě liposukce. V rámci tohoto zákroku dojde nejrůznějšími metodami k odstranění podkožního tuku z problematických partií, které vás trápí. Výsledky liposukce jsou trvalé a v dané oblasti už se nikdy nebude ukládat další tuk.

Liposukce je poměrně jednoduchá operace, jejíž výsledky jsou okamžitě viditelné. Tukové buňky je možné odsát téměř ze všech tělesných partií, nejen z břicha, stehen, hýždí a zad, ale také z podbradku, podpaží, kolen, lýtek, kolen nebo kotníků. Odsátí tuku má velmi široké možnosti aplikace a jedná se o jeden z nejžádanějších zákroků plastické estetické chirurgie. Díky liposukci získáte postavu, jakou jste si vždy přáli.

Výsledky mluví za vše

před a po liposukce

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.