Plastika končetin

Štíhlé a hezky tvarované paže a nohy jsou neodmyslitelnou součástí dokonale symetrické postavy. Věk, gravitace, genetika nebo kila navíc ale umí sen o krásných končetinách mnohdy zkazit. S přibývajícími roky ztrácí kůže svoji elasticitu, vlivem gravitace kůže poklesává a kila navíc tvoří nevzhledné faldíky. Plastika končetin je pak jediným způsobem, jak se povolené kůže a přebytku tuku zbavit.

Ochablá a povislá kůže na pažích a nerovnoměrně uložený tuk v nohách trápí mnoho žen i mužů. Důvodů je hned několik. Nadbytek tuku na pažích i nohou, který nelze zhubnout, je často zapříčiněný geny. Věkem kůže ztrácí svoji elasticitu, povoluje se a vytváří kožní nadbytky. Uvolněná kůže může být také důsledkem těhotenství nebo výraznějšího zhubnutí. Plastická operace končetin je rychlé a šetrné řešení, jak mít štíhlé nohy a pevnější paže.

V rámci plastiky končetin můžete podstoupit několik zákroků, které vyřeší vaše problémy s povolenou kůží nebo nadbytkem tukové tkáně. Pokud máte kůži pružnou a pevnou, ale trápí vás tukové polštáře, doporučují lékaři liposukci. Tuk je možné odsát téměř z jakékoli části končetin. Povolenou kůži, především na pažích, je možné efektivně odstranit plastickou operací paží. Zákroky se dají kombinovat tak, abyste získali přesně takovou postavu, po jaké toužíte. 

NÁŠ TÝM

Operaci
povedou zkušení
chirurgové

Naši chirurgové jsou nejlepšími specialisty na
plastickou chirurgii v České republice a získávají
regionální a nadnárodní uznání za svou práci.

Výsledky mluví za vše

před a po plastika končetin